רכבי 0 קילומטר כל התשובות לכל השאלות

רכבי 0 קילומטר כל התשובות לכל השאלות

 

מי מאיתנו לא היה מעדיף לשלם על רכב חדש במקום יד שניה? ברור שזה החלום של כולנו- להריח את הריח של המכונית החדשה, להנות ממכונית מושלמת ללא פגמים, להשוויץ בצבע המבריק והחדש שלה… אבל אין מה לעשות- לא תמיד מתאפשר לנו לקנות מכונית חדשה מהניילונים כי זו הרבה יותר יקרה. אבל האם יש דרך ביניים? האם ניתן "לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה"? תופתעו לגלות שכן. קוראים לקסם הזה "שיטת 0 קילומטר". במאמר זה ריכזנו לכם את כל התשובות לשאלות שלכם על הדיל הגדול של סוכנויות הרכב, שיעזור לכם להשיג את רכב החלומות שלכם במצב חדש לחלוטין ובמחיר הרבה יותר זול! 

מה זה אומר 0 קילומטר?

עסקת 0 קילומטר מבוססת על רעיון פשוט: סוכנויות הרכב קונות רכבים ישירות מהיבואנים במחירים טובים ובכמויות גדולות. אף אחד מעולם לא נסע ברכבים האלו (ולכן קוראים לסוג העסקה הזו 0 קילומטר- הקילומטרז' מאופס) ולכן המכונית נמכרת במצב חדש לחלוטין. במקום למכור את המכוניות האלו בליסינג תפעולי לחברות הייטק גדולות, הן מוכרות את המכוניות ללקוחות פרטיים ומכיוון שהן נחשבות "מכוניות יד שנייה" (כי הרי סוכנויות הרכב הן "היד הראשונה", כלומר הרישום הראשון של הרכב)- המכונית נמכרת בזול יותר. 

הפופולריות של עסקאות רכב 0 ק"מ הולכת וגדלה בישראל בקצב מדהים. כיום, בערך כ 10% מסך עסקאות הרכב הן עסקאות 0 קילומטר! 

 

האם עסקת 0 קילומטר היא  משתלמת?

עסקת 0 קילומטר היא משתלמת מאוד. אתם מקבלים רכב חדש ב16% עד 17% פחות מהמחיר המקורי של המכונית אצל היבואן. אם אתם "סגורים" על כך שאתם רוצים רכב חדש, אז בעסקת 0 קילומטר אתם תקבלו רכב חדש חסכון של אלפי שקלים.  במידה ואתם מפחדים שערך המכונית יירד- אל דאגה! למכונית שהיא בת ארבע או חמש שנים (זמן סביר בהחלט להחליט שאתם מוכרים את הרכב שלכם) אין משמעות כמעט לעובדה שהרכב הוא יד שניה ברישום ולא יד ראשונה. כלומר, שגם בטווח הרחוק אתם לא מפסידים אלא רק מרוויחים. 

קיימות מעלות נוספות לקניית רכב חדש בשיטת 0 קילומטר. עלויות של רכב חדש לעומת יד שניה הן זולות יותר. כמו כן, מחקרים הוכיחו כי להיות בעלי רכב חדש משפיע עליכם בצורה פסיכולוגית- אתם חשים נינוחים יותר ובטוחים בעצמכם ולכן קל לכם יותר לסגור עסקאות כספיות. 

 

היכן מוכרים רכבים בעסקת 0 קילומטר?

בהרבה סוכניות רכב בישראל מוכרים רכבים בשיטה הזו. בביי אנד דרייב, מציעים לכם רכבים חדשים לחלוטין בשיטת ה-0 קילומטר בעסקאות הטובות ביותר בישראל- בהבטחה! אתם תראו כי כמו שכולם סביבכם קונים רכבים חדשים, גם אתם תוכלו לעשות זאת ובקלות. בביי אנד דרייב יש המון דגמים חדשים של רכבים, ואנו נשמח להתאים לכם את המכונית המושלמת. 


 

s