רכבים למכירה בסוכנות ליסינג, למי זה כדאי

רכבים למכירה בסוכנות ליסינג, למי זה כדאי?

 

אצל היבואנית, אצל מוכר פרטי או בסוכנות ליסינג? חיפוש רכבים למכירה יכול להפוך לפרויקט מאתגר במיוחד. מתי כדאי לפנות אל סוכנות ליסינג ולמי זה מתאים? 

 

רכישת רכב היא חוויה משמחת ומרגשת, אבל התהליך של חיפוש רכבים למכירה – פחות. נהגים שואפים להגיע במהירות לרגע בו יוכלו לעלות על הכביש עם הרכב החדש, אבל מוצאים את עצמם נתקעים בשלבי ההשוואה בין רכבים למכירה, ניהול שיחות עם מוכרים, ביצוע נסיעות מבחן וכדומה. כשמכניסים למשוואה גם את השיקולים והאילוצים התקציביים, מובן למה רבים חשים חוסר אונים ברגע המשמעותי הזה. 

 

חברות הליסינג שינו את השוק של רכבים למכירה עבור קבוצות נהגים רבות, החל מנהגים שמחפשים רכבים למכירה במחירים משתלמים ועד לנהגים שלא רוצים לבזבז זמן יקר על התהליך. מי מרוויח מפנייה אל חברת ליסינג ובאילו דרכים?

 

  1. נהגים שלא נעולים על דגם ספציפי אחת מהסיבות העיקריות שאחראיות על בזבוז זמן בתהליך חיפוש מכוניות למכירה היא הצורך לעבור בין אינספור אתרים ולדבר עם כמה וכמה מוכרים. להביל ממכירה אצל מוכר פרטי או אפילו אצל יבואנית שמתמחה ברכבים מסוימים, בחברות ליסינג תמצאו דגמי רכבים רבים בקטגוריות מחירים שונות. החל מרכבים משפחתיים, דרך רכבי יוקרה ועד לרכבים שמתאימים לנהגים שמחפשים פתרון פרקטי בעלות משתלמת. כך שאם אתם לא בטוחים מה הרכב הכי מתאים לכם ופתוחים להכיר דגמים שונים, מדובר במסגרת הנוחה ביותר לקבל את ההחלטה.  

 

  1. נהגים שרוצים לצאת עם הרכב בהקדם מעבר לחסכון שכרוך בחשיפה לכמות רכבים גדולה בבת אחת, בחירה בחברת ליסינג גם מאפשרת לכם לצמצם בזמני ההמתנה. ב-Buy&Drive למשל, תוכלו לבחור ברכב המתאים לכם, לשלם ולצאת איתו הביתה כבר באותו היום.

 

  1. נהגים שלא רוצים להתעסק במכירות – צריכים למכור את הרכב שלכם כדי לרכוש את הרכב הבא? אם אתם לא רוצים להפוך ל"אנשי מכירות" לצורך כך, ובדרך גם להישאר בלי רכב בזמן שאתם מחפשים את הרכב החדש, במחלקות טרייד אין יעזרו לכם לעקוף את השלב הזה. איך זה עובד? אתם מגיעים עם הרכב שלכם ומקבלים הערכת שווי שלו. אם תרצו, תוכלו למכור אותו במקום, לבחור רכב חדש ולשלם רק את ההפרש. הכול בקלות, באותו המקום וללא שום מאמץ.

 

  1. נהגים שמחפשים פתרונות מימון שיבינו אותם חיפוש רכבים למכירה מתחיל במקרים רבים בהגדרת מסגרת תקציבית. רכב חדש הוא הוצאה לא קטנה, ולרוב הנהגים אין את ההון העצמי הנדרש כדי לשלם בעבורו באופן מידי. חברות ליסינג מציעות לעתים מסלולי מימון שונים, מה שמקל על כל נהג למצוא את הפתרון שמתאים לו. ב-Buy&Drive למשל, תוכלו ליהנות ממסלולים רבים בהם מסלול של עד 100% מימון, שכולל תשלום חודשי אטרקטיבי ואפילו ללא מקדמה. 

 

 

s