רכבים למכירה

מחפשים רכבים למכירה? כאן תמצאו את כל המידע החיוני

 

כל מי שמבין כי הגיע הרגע שבו הוא חייב לרכוש רכב אחר, חווה גם את הרגע שמגיע מייד לאחר מכן ובו עליו להתחיל לבחון רכבים למכירה. הרגע הזה יכול להיות מלווה בלבטים לא מעטים, מכיוון שמדובר על רכישה שמצריכה להבין נכון את הצרכים ולעשות תיאום בינם לבין התקציב והשאיפות. התכנון הפיננסי הוא הדבר הראשון שכדאי לעשות כאשר בודקים רכבים למכירה מכיוון שלא מדובר על עניין של מה בכך. מדובר על הוצאה כלכלית משמעותית ובמידה ותבחרו לעשות אותה בשיטת הליסינג הפרטי ובעזרת המימון, יהיה מדובר על הוצאה חודשית מתמשכת. בדקו מהו גובה ההחזר החודשי שלא יכביד על התקציב החודשי שלכם והאם משתלם יותר לנצל את הכסף שצברתם בתוכנית החיסכון. רק לאחר שהתמונה הכלכלית מתבהרת, אפשר לעבור לבדיקת הרכבים למכירה.

 

איפה הכי כדאי לבדוק את הלוחות ואת מודעות המכירה

לצד אתרים למכירת רכבי יד שנייה, עלו בשנים האחרונות לאוויר גם אתרים מקצועיים בתחום הרכב שמספקים לוחות מודעות של חברות הליסינג. באתרים מסוג זה אפשר לבדוק לא רק את הלוחות של רכבים למכירה, אלא גם לקבל הצעה לקבלת מימון וגם להשוות מחירים בין כמה רכבים. חשוב לזכור, כי בדיקת הרכבים באחד האתרים היא רק שלב ההכנה לבדיקה בפועל שתצטרכו לבצע  על מנת לרכוש את הרכב הנכון ביותר עבורכם. על מנת לקבל תמונת מצב הכי עדכנית על תחום הרכב, כדאי לבקר באתרים בעלי מאגרי רכב גדולים אשר מתעדכנים באופן שוטף גם ברמת הכתבות על תחום הרכב.

 

על מה חשוב לשים דגש בעת בחירת הרכב

אחרי עבודת ההכנה שעשיתם על ידי בדיקת התקציב וסקירת תחום הרכב במאגרים המקוונים של האתרים המקצועיים, מגיע הזמן להתמקד בכ-5 דגמים שנראים לכם הכי מתאימים ולבצע ביניהם השוואה. את ההשוואה המקצועית ביותר תוכלו לעשות במידה ותקראו את התוצאות של מבחני הנסיעה שבוצעו ברכבים הללו. לאחר שיהיה בידכם את הידע המקצועי, כדאי לבדוק את המצב הטכני של הרכב במוסך וגם במכון בדיקות מורשה. בצורה כזו תוכלו לקבל אסמכתא כתובה של תוצאות הבדיקה ותהיו מודעים לכל הבעיות המכאניות שקיימות ברכב. מלבד המכאניקה, חשוב גם לבדוק את הקילומטראז' מכיוון שזהו הפרמטר המשפיע ביותר על מחירו של הרכב. הבדיקה החשובה ביותר בעת בדיקת רכבים למכירה היא הבדיקה שיהיה עליכם לעשות במשרד הרישוי, על מנת לוודא כי אין על הרכב עיקולים או שיעבוד. במידה ותרכשו רכב מחברת ליסינג, כל הטרטור הזה יחסך מכם, מכיוון שמאחורי עסקת המכירה תעמוד חברה בעלת מוניטין שמבצעת את התחזוקה השוטפת של צי הרכבים שלה ועורכת את כל הבדיקות על חשבונה.

 

קראו עוד על מכירת רכב מליסינג.

 

רכבים למכירה

 

טופס יצירת קשר