קיה

רכבי קיה נחשבים לפופולאריים מאוד בישראל, מכיוון שהם מציעים גם נוחות של רכב פנאי, גם בטיחות מתקדמת, גם התאמה מרבית לתנאי השטח הישראליים וגם מחיר נוח לכל כיס.

לפניכם פירוט של דגמי קיה המבוקשים: קיה סורנטו, קיה ספורטאז וקיה פיקנטו.

קיה סורנטו

קיה סורנטו היא מכונית מרווחת העושה שילוב מוצלח בין מנוע עם תיבת שישה הילוכים אוטומטית הכוללת מערכת "עצור וסע". ניחנת בעיצוב מיוחד ומרשים, למרות ממדיה הגדולים.

העיצוב הפנימי של תא הנוסעים מודרני ואוורירי וכך גם איכות החומרים והמרווח מקדימה ומאחור. תא המטען אמנם קטן יותר מרכבים משפחתיים סטנדרטיים בגלל היכולת לשאת 7 נוסעים, אך מספק. מבחינת איכות הנסיעה מדובר בנסיעה נעימה והתאמה לנסיעה עירונית. גם צריכת הדלק נמוכה למידי בשימוש נינוח וסטנדרטי ברכב.

לסיכום קיה סורנטו מהווה רכב מרשים בעל 7 מושבים במחיר זול יחסית ממתחריו. מדובר על רכב פנאי מצוין.

7

קיה ספורטאז

קיה ספורטאז הינו רכב פנאי - שטח הנמכר בישראל!נאהב גם מבחינת הביצועים וגם מבחינת עיצוב. הוא רכב מרשים ויוקרתי אך גם מיוחד ובולט. תא הנוסעים בקיה ספורטאז בנוי בצורה נכונה ומאובזר במזגן מפוצל, המשרת גם את מי שיושב מאחור.

מבחינה בטיחותית תא הנהג וגם הנוסעים מצטיינים ברמת בטיחות גבוהה בכל הדגמים. המנוע של קיה ספורטאז מספק ביצועים טובים ויש בידוד רעשים טוב. צריכת הדלק ממוצעת ומתאימה לרכבי פנאי הדומים לקיה ספורטאז. עם זאת הדבר הטוב ביותר בקיה ספורטאז הוא המחיר המשתלם עבור רכב פנאי בטיחותי וממותג.

קיה פיקנטו

קיה פיקנטו הנו רכב פופולארי מאוד, המציע מערכות בטיחות מתקדמות ועיצוב מודרני ועכשווי הכולל מסך מגע בחלק מהדגמים. תא הנוסעים מרווח ונראה מרשים למדי עם מרחב מספיק עבור 4 מבוגרים. מבחינת נוחות הנסיעה מדובר ברכב שנועד לנסיעה בין עירונית עם התנהגות ואחיזה טובה בכביש.

קיה פיקנטו בעלת ביצועים טובים בתנועה העירונית ויש לה מוניטין טוב מאוד שניתן לזהות בזמן בה היא משווקת בישראל (מאז 2010).

טופס יצירת קשר

s