קאדילק

חברת קאדילק נחשבת לחברת רכבים אמריקאית וותיקה המאופיינת במראה מסורתי ואפנתי ,המזכיר את תור הזהב של הרכב האמריקאי. עם זאת, כיום כבר ניתן למצוא מגוון דגמים של רכבי קאדילק המותאמים יותר לשימוש של רכב פנאי מאשר של רכב אופנתי ופחות פונקציונלי. קאדילק xt5 מהווה דגם כזה, שממשיך את  קונספט מותג קאדילק, ויכול לשמש רכב פנאי מצוין.

קאדילקXT-5  

מבחינת העיצוב - למרות שמדובר ברכב פנאי- מדובר בקאדילק, כלומר רכב שלא ניתן להתעלם ממנו - הפנסים הנמתחים על הפגוש ולא ממוקמים בשני צידיו שנותנים יתרון נוסף של פנסים אלו הוא שהם מאפשרים לרכב לבלוט בכביש,והופך אותו לכזה שלא ניתן להתעלם ממנו.

תא הנוסעים הוא אלמנט חשוב בכל הנוגע לבחירת רכב. קאדילק XT-5 מתאפיין בתא נוסעים מרשים ומעוצב, עם מסך גדול ומושב נהג מרווח. כמו כן קיים אבזור רחב הכולל מושבים וריפודי עור, גג פנורמי וגם מערכת בטיחות משוכללת ומרשימה. גם תא המטען גדול.

הרכב מאופיין במשקל מופחת, דבר זה ניכר בנסיעה בכביש. יש לו אחיזה טובה, הוא משנה כיוון בקלות ומעניק תחושה של יציבות.

הבלמים הם נטולי משיכה, ומערכת ההנעה הכפולה מהווה חידוש מתוחכם שיודע לחלק את הכוח בין צדי הרכב. מְעֵבֶר לאמצעי הבטיחות הרגילים, ניתן למצוא חידוש גם במצלמה האחורית המעניקה שדה ראייה רחב.

המנוע

בישראל ניתן למצוא את הדגמי קאדילק XT-5 רק עם מנוע בנזין V6 . המנוע המשווק בישראל מגיע להספק של 310 כוחות סוס עם ביצועים מרשימים ושידוך לתיבת הילוכים בעלת 8 הילוכים. מבחינת צריכת הדלק מדובר בצריכה מתונה וממוצעת של בין 7-11 ק"מ לליטר.

תוצאת תמונה עבור ‪XT5‬‏

קאדילק ATS

זהו רכב הספורט סדאן של קאדילק. רכב מאופיין ביכולות כביש מצויינות.

הרכב מצוייד במנוע 2 ל' טורבו המפיק 272 כוחות סוס המניע את הגלגלים האחוריים. דבר זה מביא את הרכב ליכולות קצה שאין להרבה רכבים בארץ.

כמובן אבזור ברמה גבוהה- מושבי עור, מסך מולטימדיה, מצלמת רוורס, חיישנים מקוריים, ג'אנטים. ישנה אפשרות להוסיף לרכב חלון בגג וצבע מטאלי / פנינה בתשלום.

תמונה קשורה

טופס יצירת קשר

s