פיאט 500

 

פיאט 500 – האיטלקית האופנתית

רכב פיאט 500 נחשב לאחד הרכבים הפופולאריים בישראל ובעולם. זהו רכב מצטיין בעיצוב, בבטיחות ובביצועי דלק. פיאט 500 מגיע מאיטליה והוא החל להיות מיוצר כבר בשנת 1957, במסגרת תוכנית "מכונית לכל עובד".

כיום משווקת פיאט 500 כרכב מקורי, אופנתי מאוד, מרווח, נוח, מהיר ובעל מנוע גדול יחסית ומערכות בטיחות מצויינות. בישראל משווקת מכונית פיאט 500 רק עם מנועי בנזין ובין 70-100 כוחות סוס.

  • בטיחות - רכב פיאט 500 נחשב לבטיחותי ומכיל 7 כריות אוויר ומערכת יציבות שמעניקה ביטחון לנוסעים. בעת השקתו זכה הרכב פיאט 500  ב-5 כוכבים במבחן ריסוק.
  • עיצוב - פיאט 500 נחשב לרכב מעוצב להפליא  ובעל עיצוב פנימי מרשים כמו כן, גם חיצוניות. למעשה נחשב הרכב הזה לפריט אופנה, בין אם רוכשים או משכירים אותו. בתוך הרכב יש מרווח ונוחות מרביים.
  • ביצועים - לפיאט 500 מנוע חזק מאוד ביחד לגודל שלו, מה שהופך את הנסיעה למהירה, נוחה וקלילה ומתאימה במיוחד לנסיעה בשטח עירוני. גם צריכת הדלק טובה ונמוכה, בין אם מדובר בגיר ידני או בגיר האוטומטי.

פיאט X500

בג'יפון העירוני המדליק ביותר! מדובר בשילוב של רכב אופנה ומנוע טורבו עוצמתי

הרכב יודע להפיק 140 כוחות סוס וגם "רעש" נעים לאוזן. מדובר ברכב זריז בעל ביצועי דלק מצויינים. רכב מרווח ונוח המתאים למשפחות ולצעירים גם יחד!

טופס יצירת קשר

s