ניסן

ניסאן הנה חברת כלי רכב יפנית הנחשבת לאחד המותגים המובילים בעולם הרכב בכלל וביפן בפרט. חברת הרכב ניסאן ידועה במגוון דגמי הרכבים שלה הכוללים מנועים איכותיים. בין הדגמים ניתן למצוא מכוניות פנאי וכן מכוניות ספורטיביות שמתאימות למגוון רחב של נהגים.

בחברתנו ניתן להשיג בין השאר את הדגמים הבאים:

ניסן ג׳וק

רכב עירוני קטן המהווה אופציה מצוינת לרכב פנאי.בעל עיצוב מרשים ויפה, הן מבחוץ והן מבפנים. תנוחת הישיבה בתוך הניסאן ג'וק מתאימה לנהגים האוהבים לשבת גבוה, והוא מוגדר כמכונית נישה אופנתית שמתאימה למי שרוצה ליהנות מנסיעה בדרכים עירוניות ואורבניות.

העיצוב של רכב ניסאן ג'וק, ייחודי וכולל גם אלמנטים מיוחדים. תא הנוסעים מרווח והנסיעה רצופה וחלקה מתאימה לשטח עירוני. היכולת הדינמית של רכב גבוהה, וכך גם נוחות הנסיעה שנחשבת למספקת. הצד החזק של רכב זה הוא האיבזור הגבוה.שכולל מצלמות היקפיות, ריפודי עור וגאנטים בצבעי הרכב. בנוסף גם המחיר נוח ומתאים מעל ומעבר לתמורה.

ניסן קשקאי

ניסן קשקאי הנו ג'יפ חסכוני ופונקציונלי המשווק בגודל הבינוני. הוא נחשב לג'יפ קומפקטי, עם תא ישיבה פנימי נוח, מכובד ומספק. 

מנוע הטורבו של הרכב הוא חזק וחסכוני מבחינת צריכת הדלק. תא הנוסעים מאובזר למדי עם מערכות בטיחות מתקדמות לבלימה במצבי חירום, זיהוי תמרורית ובקרת סטייה מנתיב.

אמנם לא מדובר ברכב שטח אך בהחלט מדובר ברכב שימושי וחסכוני.

ניסן מיקרה

רכב בעל נתח שוק רחב, הנמצא שנים בשוק הישראלי.

הרכב משווק עם מערכת שמע ושש כריות אוויר. העיצוב של ניסן מיקרה הנו עגול ומעניין עם קווים פשוטים ומראה נאה והרמוני. מבחינת נוחות הנסיעה, מדובר בנסיעה נינוחה הודות לכיול המתלים. גם צריכת הדלק היא יתרון חשוב וניסן מיקרה מציגה יכולות חיסכון מצוינות.

תוצאת תמונה עבור מיקרה

טופס יצירת קשר

s