מרצדס

חברת מרצדס הנה חברה וותיקה לייצור רכבים ונחשבת לאחת החברות הבולטות ביותר בתעשייה. החברה נחשבת למובילה טכנולוגית שבאה לידי ביטוי כבר מעל 100 שנים, בכל הנוגע לרכבי יוקרה, לבטיחות, לעיצוב ולביצועים. הדגמים הפופולאריים של מרצדס הם רבים, וביניהם מרצדס A-180, CLA GLE-350  ודגמי ה-COUPE למינהן. מרצדס יודעת לייצר גם רכבי קצה - AMG 

לפניכם פירוט של כמה מהדגמים הפופולאריים.

מרצדס CLA – 

מרצדס CLA  הביאה את בשורת הקופה לרכבים הקומפקטיים והיא בעלת עיצוב מושך ויכולות דינאמיות מרשימות. נסיעה זריזה וגם צריכת הדלק חסכונית. מבחינת נוחות- הבידוד של רעשי המנוע מאוד טוב וגם יכולת האחיזה בכביש בזכות המתלים שהורכבו בה. מבחינת עיצוב, מדובר במכונית בהחלט מרשימה. תא הנוסעים מעוצב ומאובזר ברמת הגימור הגבוהה ותא המטען רחב ומאורך.

מרצדס class E

רכב מנהלים - פאר המציע את מיטב הטכנולוגיות של מרצדס, גם מבחינת העיצוב וגם מבחינת הביצועים והבטיחות. המכונית מכובדת ומרשימה במראה שלה וכך גם איכויות הגימור בתא הנוסעים. מבחינת ביצועים מרצדס E קלאס מעניקה איכות נסיעה נוחה ונעימה וצריכת דלק נמוכה לעומת כוח סוס גבוה. מרצדס E קלאס בהחלט מצדיקה את המוניטין של מרצדס ומהווה רכב מנהלים שווה במיוחד! 

תוצאת תמונה עבור ‪e class  2017‬‏

מרצדס GLA

מרצדס GLA קלאסה מהווה את רכב הפנאי של חברת מרצדס, מה שבולט בה מיוחד הוא העיצוב הגבוה של הרכב. גם תא הנוסעים מעוצב ומושקע למדי.

מרצדס GLA, משווקת במגוון מנועים מודגשי טורבו שמגיעים עד כ-211 כוחות סוס.(מלבד דגם הקצה AMG). 

הג'יפון מכיל בכל רמות האבזור גג פנורמי נפתח, ג'אנטים מגנזיום, מסך ומצלמת רוורס.

 

 

מרצדס A

רכב הקומפקטי והעממי של החברה. מצוייד במושבי ספורט עכשויים ג'אנטים מגנזיום, מסך מולטימדיה ומערכת שמע מפנקת!

 

מרצדס  C coupe

מרצדס מדגם C Coupe  החדשה לוקחת את העיצוב המרשים של סדרת C-Class צעד אחד קדימה עם מרכב קופה מרהיב ועיצוב מלוטש ומסוגנן. C Coupe נחשב מכונית קופה ספורטיבית .

כל גרסאות מרצדס C Coupe  מציעות איכות, נוחות וביצועים ברמה הגבוהה. המנועים חזקים, יכולת דינמית מעולה, עיצוב מיוחד ותא נוסעים איכותי ומאובזר –מרצדס C Coupe נחשבת הגשמת חלום למרבית הנהגים.

מרצדס Glc

רצדס GLC-Class הינו הדם החדש של מרצדס בקטגורית הSUV, הביצועים והיוקרה של רכבי ה-SUV של מרצדס נחשבים לטובים הקטגוריה. עם עיצוב מרהיב לצד שימושיות גבוהה וביצועים מסעירים, בכל מקום אליו הוא מגיע הוא מותיר רושם., בעיר או בשטח. מרצדס GLC Class החדש מתאים למשפחות שאוהבות להנות מאיכות נסיעה ויוקרה גם יחד..

תמונה קשורה

טופס יצירת קשר

s