מכוניות חדשות

כל היתרונות שבשימוש עם מכוניות חדשות

 

רק לפני כמה שנים מי שרצה לקנות רכב זול חסכני וחדש ישירות מהיבואן, נאלץ להסתפק ברכבי מיני. המחאה החברתית ושינויים במיסוי על היבוא של הרכבים החדשים, הובילו לשינוי כך שהיום ניתן למצוא בישראל כ-20 דגמים של רכבים שרובם שייכים לקטגוריית הסופר מיני, וכולם בלי יוצא מן הכלל עולים פחות מ-80 אלף שקל! כן, היום יש דבר כזה מכוניות חדשות בפחות מ-80 אלף שקל. זהו מהפך של ממש, כי רק לפני שלוש שנים אם הייתם ניגשים לסוכנות היבואן ומבקשים רכב חדש במחיר כזה, סביר להניח שהיו צוחקים עליכם. עליית מחירי הדלק הגבירה את היבוא של הרכבים ההיברידיים שנחשבים לחסכניים מאוד בצריכת הדלק וגם הגבירה את היבוא של דגמי הסופר מיני אשר גם כן צורכים פחות דלק אודות למנועים בנפחים קטנים.

 

מה מביאות עימן מכוניות הסופר מיני

מכוניות חדשות מקטגוריית הסופר מיני קודם כל זמינות גם לנהג העירוני, מכיוון שהן מאוד קלות לתמרון. בנוסף לכך, הן חסכניות והעיצוב שלהן מאוד מושקע ומקורי. כמו כן, הן מגיעות בקשת רחבה של צבעים שהופכים את הרכב הזה לרכישה כיפית שמותאמת לא רק לצרכי הנהיגה אלא גם לאופיו של הרוכש. גם מחירם של הרכבים הללו ידידותי ורובם אינם עוברים את ה-80 אלף שקל, מה שהופך את הרכבים הללו לזמינים גם לאנשים צעירים שעד לפני כמה שנים בודדות כלל לא יכלו לפנטז על רכישת רכב חדש. הסופר מיני החדשות מגיעות עם מרכב איכותי ושיפורים בתחום האבזור וזה בתורו הופך אותן לאופציה מושלמת גם למשפחות קטנות.

 

החשמליות וההיברידיות

הרכבים ההיברידיים שמיובאים היום לישראל כבר הפכו ללהיט ענק כ בכל העולם אודות לחיסכון בצריכת הדלת. מדובר על מכוניות חדשות שבהן מותקנות טכנולוגיות חדשניות פרי פיתוח מתקדם שלא רק חוסך את הדלק אלא גם הופך את הרכבים הללו למזהמים הרבה פחות. במטרה לעודד יבוא של הרכבים הללו לארץ ועל מנת להפוך אותם לזמינים יותר לציבור הישראלי, רשות המיסים הישראלית החליטה להוריד את רמת המיסוי על הרכבים הללו והיום דרגת המיסוי על הרכבים נקבעת למעשה על פי דירוג הזיהום של הרכב. קוראים לזה מיסוי ירוק והוא בין השאר גם אחד הגורמים שתרם לירידת המחירים של הרכבים החדשים בארץ. המכוניות החשמליות שדרכן לישראל איטית יותר, הן מכוניות חדשות פחות מבוקשות בשל המורכבות של הטעינה, אך חברת בטר פלייס שאחראית על הקמת מערך הטעינה לרכבים הללו בארץ, מבטיחה כי בעתיד הקרוב יהיו שיפורים ניכרים שיהפכו את הרכבים החשמליים למבוקשים הרבה יותר.

 

קראו עוד על רכבים חדשים.

 

מכוניות חדשות

טופס יצירת קשר

s