ליסינג תפעולי

מה אומרים המומחים על שיטת ליסינג תפעולי

 

בוודאי שמעתם את הביטוי הזה לא פעם אבל מעולם לא הצלחתם להבין את המשמעות האמיתית שלו. ליסינג תפעולי היא שיטת השכרה ארוכת טווח שמאפשרת שימשו ברכב חדש דרך מקום העבודה או באופן פרטי. בעסקת הליסינג הזו תוכלו לבחור את הרכב שברצונכם לנהוג בו מתוך המבחר שיוצע לכם על ידי חברת הליסינג. לאחר מכן תקבלו את הרכב ללא תשלום של מקדמה ולאחר 36 חודשים המכונית תוחזר לחברת הליסינג ואתם תהיו רשאים לחזור על אותה הפעולה שוב ולזכות בנהיגה ברכב חדש במסגרת עסקת ליסינג חדשה. הבעלות על הרכב בכל תקופת השימוש תהיה בידי חברת הליסינג שמולה בוצעה העסקה והמכונית תיחשב כמושכרת. היתרון של ליסינג תפעולי בא לידי ביטוי בכך שהתשלום עבורו כולל את דמי הטיפול ברכב. במילים אחרות מלבד התשלום הקבוע לא אין צורך לשלם על התחזוקה השוטפים וגם לא על האגרות והביטוחים. אתם בוודאי שואלים האם זה כולל גם את הטיפול בטסט אחת לשנה? התשובה היא כן, גם בהוצאת הטסט תטפל עבורכם חברת הליסינג במסגרת חבילת התחזוקה.

 

אפשרויות שונות שקיימות בליסינג תפעולה

ליסינג תפעולי היא אחת הדרכים הגמישות ביותר שמאפשרת ליהנות מנהיגה ברכב חדש כל הזמן מבלי שתתבקשו להתעסק בו כלל וכלל. הגמישות בשיטה הזו עצומה וזה מאפשר להתאים אותה לכל רוכש. המשמעות היא שבמידה וברצונכם להוזיל את עלות החבילה, תוכלו לוותר על סעיף התחזוקה. מכיוון שהמעסיק מסבסד בדרך כלל את עלויות הדלק ברכבים המושכרים, ברכבי הליסינג התפעולי תמיד יהיה מותק התקן להוזלת הדלק כמו הדלקן או הפזומט. במידה ואתם מעוניינים בתנאים משופרים באמת, תוכלו להוסיף להסכם הליסינג גם את הסעיפים שיבטיחו לכם רכב חליפי בכל פעם שרכבכם ישהה במוסך וגם שהנהג של החברה יגיע לאסוף ולהחזיר את הרכב למקום העבודה או למקום המגורים שלכם.

 

היתרונות של השיטה עבור המעסיק

שיטת הליסינג התפעולי מאפשרת למעסיק לדאוג שלכל העובדים שלו יהיה רכב חדש מבלי שהחברה תצטרך להעסיק קצין רכב ומבלי שמי מטעמה של החברה יצטרך להתעסק בכל הקשור לתחזוקת הרכבים. בשיטה הזו כל האחראיות על הרכבים מוטלת על חברת הליסינג וחבילת השירותים שמסופקים במסגרת העסקה מותאמת במיוחד לגודל החברה, לכמות הרכבים שהיא משכירה ולתקציב שלה כמובן. אחזקת צי רכב בשיטת הליסינג התפעולי היא הכדאית ביותר בשל פשטות התפעול שלה. חלק מהמסלולים המוצעים בחברות הליסינג, מאפשרים גם לבצע שינויים במהלך תקופת החוזה בתמורה לתשלום של כנס. כל זה הופך את הליסינג התפעולי לאפשרות הפופולארית ביותר בקרב המעסיקים בישראל.

 

קראו עוד על ליסינג מימוני.

 

ליסינג תפעולי

טופס יצירת קשר