כל מה שצריך לדעת על רכישת רכב יוקרה

כל מה שצריך לדעת על רכישת רכב יוקרה

 

רכבי יוקרה הם הצהרה על מעמד והון. יותר ויותר ישראלים קונים מכוניות יוקרה והביקוש בשוק עולה בהתמדה בשנים האחרונות. מכוניות יוקרה מיועדות לאנשים שתדמית ומיתוג אישי חשובה להם והם אוהבים לבלוט בשטח: אתם בטח זוכרים איך אפילו בתור ילדים הייתם מסובבים את הראש ומתרגשים שהייתם רואים פרארי או קאדילק דוהרות על הכביש, וחלמתם על הרגע בו תהיו מספיק אמידים כדי לקנות אחת ולהרגיש מלכים על בסיס יומיומי. אם כן, קניית רכב יוקרה היא אירוע מעצב את האישיות ובעל חשיבות רבה לקונה, וככל שהסמל נחשב יותר- כך המכונית תהיה יקרה יותר. 

חשוב להגיד כי רכב יוקרה או ספורט הוא לא רק מפואר ומרשים חיצונית- רכבי היוקרה הם בדרך כלל הרבה יותר מזמינים ופונקציונלים לנהיגה. מנועים חזקים, עיצוב קלאסי, מושבים מעור, בקרת אקלים, אלמנטים מכניים חדשניים, אבזור בשפע ופינוקים אחרים יהיו מצויים לרוב במכוניות למכירה העומדות בקריטריון של "רכבי יוקרה". כמו כן, בהיבט הבטיחותי ידו של רכב היוקרה הוא על העליונה- הרבה יותר מסתם רכבים למכירה.

אז מאיפה מתחילים? בשביל זה כתבנו לכם את המדריך הזה, שיעזור לכם בנושא של קניית רכב יוקרה. 

רכישת רכב יוקרה 

הדבר הראשון אותו צריכים לדעת הוא שרכבי היוקרה הם בעלי פונקציות המתאימות לאנשים שונים- אף יותר מסוגים אחרים של רכבים למכירה! צריך לחשוב טוב לפני רכישת הרכב מי יסע בו, לאן, איפה ומתי. אם אתם צריכים רכב משפחתי- על תבזבזו את הזמן היקר שלכם על צפייה במגוון אחר של מכוניות למכירה! תחשבו שמכונית יוקרה היא לא רק ליופי, היא אמורה לשמש אתכם גם בחיי היום יום. אנחנו ממליצים לצאת לכמה שיותר נסיעות מבחן עד שתהיו בטוחים שאתם רוצים ברכישת הרכב הספציפי. אתם משלמים כל כך הרבה כסף- מותר לכם. 

כמו כן, אנו ממליצים להגיע עם תקציב מוכן מראש ולעקוב אחריו- אלא אם כן אתם מוצאים דיל ממש טוב. רכישת רכב יוקרה הוא מעמד שילווה אתכם לכל החיים, ואם העסקה משתלמת אז היא תשתלם לכם כל החיים אם תרצו למכור אותה אחרי כן.  מאות אלפים? מיליוני שקלים? לתקציב שלכם יש חשיבות ענקית בסוגיה הזו. 

גם הטיימינג חשוב. תתפלאו, אבל נכון להיום (תקופת משבר הקורונה)- רכישת רכב היא דווקא דבר מומלץ. אם אתם מברי מזל שפרנסתם לא נפגעה תמצאו כי רכבים למכירה עדיין יש, ובתנאים הרבה יותר אטרקטיביים. כמו כן, אנו ממליצים לכם להשוות מחירים לפני שאתם קונים. מדובר כאן בסכומים גדולים, ולא כדאי לחתום על ההצעה הראשונה שאתם מקבלים. 

אפשרות נוספת מומלצת נקראת רכישה בשיטת רכב 0 ק"מ. רכב 0 ק"מ יוזיל משמעותית את הרכישה שלכם- בערך בכ14%. איך? עסקת רכב 0 ק"מ היא קניית רכב שלא ישירות מהיבואן. אתם למעשה קונים ישירות מהסוכנות הרכבים, שהיא זו שקונה את הרכב מהיבואן. עלות הרכב הופכת להיות זולה יותר משום שהרכב נחשב (רק על הנייר, כמובן) כ"רכב יד שניה", למרות שעבר רק 0 קילומטר על הכביש. בביי אנד דרייב מוצעות המון מכוניות למכירה בשיטת רכב 0 ק"מ. 

לבסוף, אנחנו ממליצים לכם לבדוק את סוכנות הרכב איתה אתם קונים את הרכב. בדקו אם עובדים שם מומחים, אם יש לרכב תיק טיפולים ואם הם יודעים לטפל בבעיות הרלוונטיות ליבואן הזה. בדקו את נציגי המכירות של הרכב- האם הם עונים לכם לכל השאלות שלכם? האם הם באמת מבינים על מה הם מדברים? 

אנחנו בביי אנד דרייב מתגאים שיש לנו את צוות המומחים הטוב במדינה. מאנשי המכירות ועד הצוות הניהולי- רכישת רכב יוקרה מעולם לא הייתה קלה ומקצועית יותר. אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל הנוגע לקניית רכב יוקרה- אם יש לכם שאלה או בקשה, אנא צרו איתנו קשר.

s