חברות ליסינג

כל היתרונות שבעבודה מול חברות ליסינג

אם בעבר הלא רחוק מי שהיה מעוניין לרכוש רכב, היה פונה ליבואנים או לסוכנויות הרכב, היום רובנו נשקול לפנות לאחת מחברות הליסינג מכיוון שנכון להיום חברות ליסינג מציעות לציבור הרכב עסקאות רכישה משתלמות מאוד אודות למסלולי הליסינג המגוונים שלקל להתאים לצרכי כולם ואודות לאפשרות לקבל מימון לרכישת רכב חדש. לעומת מה שנהוג בטעות לחשוב, חברות ליסינג מציעות למכירה לא רק רכבים שהיו בבעלות של חברות, אלא גם את הרכבים שהיו בבעלות פרטית וזה למעשה מהווה את החלופה האמינה ביותר לרכישת רכב יד שנייה מאדם פרטי, מכיוון שבעוד שרכישה מאדם פרטי משמעותה ברוב המקרים קניית חתול בשק, קנייה מחברת ליסינג היא אמינה ביותר כי הלקוח מקבל את כל האישורים מהמוסמכים לכך לגבי מצבו המכאני של הרכב.

יתרונות שבעבודה מול חברת ליסינג

חברות ליסינג מציעות כאמור מימון לקניית רכב והמימון הזה ניתן בתנאים אטרקטיביים בהרבה מאלו שתקבלו מהבנק. כמו כן, חברות הליסינג גם מציעות רכבים משומשים מתוחזקים היטב מהשנתונים האחרונים. מסלולי הליסינג השונים שמציעות החברות הללו מאפשרים ללקוח פרטי ליהנות מהשיטה שתפסה תאוצה בשנים האחרונות, מכיוון שהיא מהווה את האלטרנטיבה הנוחה ביותר עבור מי שמעוניין לנהוג תמיד ברכב חדש בלי שיצטרך להשקיע לשם כך סכומי עתק לרכישת רכב חדש מהיבואן ולספוג לאחר שנה את ירידת הערך המשמעותית. יתרון נוסף בא לידי ביטוי בכך שהפניה לחברת הליסינג תחסוך לכם את ההתרוצצות בין החברות השונות, מכיוון שבכל חברת ליסינג מחזיקים צי רכבים על מנת לאפשר לכל לקוח לצאת עם רכב המתאים לצרכים שלו. אם לא דיי בכך, הרי שחברות הליסינג מציעות גם את הרכבים החדשים שמאובזרים היטב וגם את הרכבים המשומשים שמתוחזקים היטב.

 

אחראיות על הרכב ומכירת הרכב שנקנה מחברת הליסינג

בעת רכישת רכב חדש או משומש מחברת הליסינג תקבלו את האחראיות של החברה והרכב יגיע כשהוא עם טסט ועבר את כל טיפולי התחזוקה שהיו דרושים לו במידה והיה לפני כן בשימוש של לקוח אחר. כאשר תחליטו שהגיע הזמן למכור את הרכב הזה, מצפה לכם הפתעה טובה, מכיוון שערכם של הרכבים אשר מוצעים על ידי חברות ליסינג נשמר טוב יותר מאשר של הרכבים מבעלות פרטית. במילים אחרות כשתגיעו למכור את הרכב, תגלו כי תהיה לכם אפשרות לעשות טרייד אין בחברת הליסינג ובמידה ותהיו מעוניינים למכור אותו באופן פרטי, תקבלו עליו תמורה טובה יותר מאשר אם הייתם קונים את הרכב מאדם פרטי.

 

קראו עוד על קניית רכב חדש.

 

חברות ליסינג

טופס יצירת קשר

s