השכרת רכב מסחרי

מה חשוב לשים לב בעת השכרת רכב מסחרי

 

שירות זה מהווה פתרון יעיל עבור מי שזקוק לרכב גדול על מנת לעבור דירה או למי שמעוניין להעביר אי אלו חפצים גדולים ממקום למקום. השכרת רכב מסחרי תחסוך את הצורך בשירותי ההובלה היקרים שלא תמיד מתאימים להעברת חפצים בודדים. השכרה מסוג זה תתאים גם כאשר מארגנים מסיבה או אירוע שמצריכים לנייד ציוד רב. כל זה אפשרי היום אודות לכך שחברות ההשכרה מאפשרות להשכיר רכבים מסחריים גם למספר ימים בודדים ואפילו ליום אחד. חשוב רק שתבצעו מראש את ההזמנה של הרכב על מנת לוודא שיהיה רכב פנוי מהסוג הדרוש לכם, מכיוון שלעומת הרכבים הפרטיים אותם חברות ההשכרה מחזיקות בכמויות גדולות, בדרך כלל מדובר על כמה רכבים מסחריים בלבד בצי רכבי ההשכרה. כמו כן חשוב לא פחות לוודא כי ברשותכם סוג הרישיון הנדרש על מנת לנהוג ברכב שבחרתם.

 

תנאי ההשכרה המיוחדים

כאשר מדובר על השכרת רכב מסחרי, רוב חברות ההשכרה לא יסכימו להשכיר כזה רכב לנהג חדש או לנהג צעיר, כלומר על השוכר להיות לפחות בן 24 ורישיונו חייב להיות לפחות בן כמה שנים. כאשר מדובר על רכבים מסחריים עלויות של התיקונים עלולות להיות גבוהות בהרבה מעלויות התיקונים של הרכבים הפרטיים, לכן מאוד חשוב לוודא בעת ההשכרה כי הרכב מבוטח בחבילת הביטוח המורחבת ביותר. מכיוון שמדובר על רכב שאינו מהסוג שאנו רגילים לנהוג בו ביום יום, חשוב גם לבדוק באיזה סוג דלק יש לתדלק אותו מכיוון שכל חוזה ההשכרה מחייב את השוכר להחזיר את הרכב עם מיכל דלק מלא. על אף כל התנאים המיוחדים, השכרת רכב מסחרי עדיין נחשבת לעדיפה הן מהבחינה הכלכלית והן מבחינת הנוחות על פני הזמנת שירותי הובלה וגם על פני הזמנת אוטובוס כאשר מדובר על צרכי הסעה.

 

מה כדאי שיהיה ברכב ששוכרים

חברות השכרה אשר מציעות השכרת רכב מסחרי דואגות להציע את הדגמים החדישים ביותר של הרכבים המסחריים שבדרך כלל מגיעים עם פינוקים כמו כיסא נהג הידראולי, מכשירי מולטימדיה מתקדמים והתקן GPS מובנה. כמו כן, רכבים אלו בדרך כלל יגיעו עם גגון ועם וו גרירה. במידה ותרצו תוכלו לבקש בהזמנה מראש גם תוספת של מנשא לאופניים. אם יש בבעלותכם עסק קטן ואתם זקוקים מדי פעם לרכב מסחרי, השכרת רכב כזה תהיה האפשרות הזולה בהרבה לעומת אחזקה קבועה של רכב מסחרי, אך בעת השכרת הרכב כדאי לוודא כי הביטוח שכלול במחיר ההשכרה מכסה גם שימוש ברכב לצרכים עסקיים.

 

קראו עוד על השכרת רכב בארץ.

 

השכרת רכב מסחרי

טופס יצירת קשר

s