אלפא רומאו

אלפא רומיאו נחשבת למותג רכב איטלקי, מוביל ופופולארי בכל העולם. הוא משווק בכמה דגמים המותאמים למגוון רחב של צרכים.

המכוניות של אלפא רומיאו ניתנים להשכרה או למכירה בישראל, כדי שכולם יוכלו ליהנות מהעולם המוטורי המתקדם של הרכב האיטלקי הפופולארי הזה והטכנולוגיה החדשנית. כמו כן, רכבי אלפא רומיאו מצטיינים בעיצוב המרשים שלהם שמעורר השראה בקרב יצרני הרכב בעולם.

אלפא רומיאו ג׳ולייטה

אלפא רומיאו ג'ולייטה מציעה מנועים עם כוחות סוס שבין 120-240 ונחשבת למכונית יוקרתית וקומפקטית. נוחות הנסיעה שלה נחשבת לאחת מהטובות בעולם בזכות יכולות בלימה, היגוי ויציבות. אלפא רומיאו ג'ולייטה היא מכונית יפה ומרשימה וכך גם תא הנוסעים שנחשב למרווח אך קומפקטי. מבחינת הביצועים יש לה יכולת תאוצה טובה ותיבת הילוכים שעושה את עבודתה כמו שצריך.

אלפא רומיאו ג'ולייטה מושכת היטב בכביש,במיוחד בכל מה שנוגע לכניסה,פנייה וזאת הודות למערכת ההיגוי המאוזנת שלה.
לסיכום, אלפא רומיאו ג'ולייטה היא דגם המייצג את האופי האיטלקי ומהווה צעד קדימה בכל הנוגע לאיכות הדגם.

אלפא רומיאו סטלביו

אלפא רומיאו סטלביו הנו מותג איטלקי נחשב לרכב הפנאי המהיר והספורטיבי ביותר והנו מותג איטלקי. מדובר בגרסת קצה של רכבי אלפא רומיאו שמחזיק בשיא מהירות לרכבי פנאי, והוא נבחן  על מסלול הנורבורגרינג. מדובר בדגם עם מנוע V6 מודגש טורבו שמפיק 280 כ"ס וצלילי מנוע נעימים. 

אלפא רומיאו סטלביו הוא בעל הנעה כפולה, ותיבת הילוכים של 8 הילוכים אוטומטיים המאפשרת לכוח לעבור לגלגלים ובכך משפרת את הביצועים. הדבר מפתיע במיוחד מכיוון שבדרך כלל רק מכוניות ספורטיביות ייעודיות מגיעות לשיאי מהירות כאלה, אבל האלפא רומיאו סטלביו עשתה זאת בגדול והפכה לגרסת על ספורטיבית של רכבי הפנאי.

אלפא רומיאו ג'וליה

רכב ספורט-מנהלים החדש של החברה

מיוחד ויוצא דופן מבחינת העיצוב. הרכב בא ברמות גימור רבות כולל דגמים בעלי מנוע שונה. מבחינת ביצועים הרכב יודע לקחת את הנהג וקצה ולתת חויית נהיגה יוצאת דופן

טופס יצירת קשר

s