אינפיניטי מותג היוקרה של ניסאן

מותג היוקרה אינפינטי הינו מותג בעלייה בשוק הישראלי. הנה קצת מידע ונתונים על האינפיניטי וגם על המודלים של אינפיניטי הנמכרים אצלנו:

אינפיניטי Q30

רכב הדגל של החברה - קומפקטי בעל מנוע טורבו של מרצדס המפיק 156 כוחות סוס ועיצוב בעל קווי מתאר נועזים, מלבד העיצוב המדהים ל Q30 הולבשה טכנולוגיה מהמתקדמות שיש בשיתוף מרצדס בנץ - חיישני חנייה אחוריים, מערכת מולטידמיה הכוללת WAZE ומצלמה אחורית שהופכים את חווית החניה לנעימה ונוחה, מערכת (LDW) מערכת התראה מפני סטייה מנתיב שתזהיר את הנהג ויזואלית קולית ופיזית,  מערכת זיהוי תמרורים מתקדמת (זמינה ברמת גימור SPORT) מערכת בקרה דינמית (VDC) ועוד. 

אינפיניטי Q50

מודל הסדאן המתקדם של אינפיניטי מוצע עם טכנולוגיה מהמתקדמות שישנן בשוק מה שנותן לה את התואר "רכב הסדאן המתקדם ביותר טכנולוגית". מבחינת איבזור הרכב כולל כניסה והנעה של הרכב ללא מפתח (keyless-go) מושבי עור הניתנים להזזה באופן חשמלי לנוחות מקסימלית,2 מערכות מלטימדיה נפרדות לשליטה מלאה באופן שוטף על מערכות הרכב , כמובן ברמה הבסיסית ביותר לרכב יוקרה, יש לו חלון בגג ופינוקים נוספים כגון תאורת WELCOME ופנסי לד.

 

אינפיניטי ה QX70 

מודל הSUV פרימיום של אינפיניטי שילוב של רכב ספורטיבי, עיצוב שרירי ומנוע עוצמתי. ל QX70 מערכת המתריעה מפני התנגשות חזיתית (FCW) המזהירה מפני סכנות שלעתים מוסתרות מן העין, מערכת (LDW) מערכת התראה מפני סטייה מנתיב ומערכת בקרת שיוט חכמה כל אלה משרים לנהג ולנוסעים הרגשת ביטחון על הכביש. להעצמת חווית הנסיעה נבנתה.

בנוסף לשלושת המודלים ישנם הQ70 ההיברידית, ה QX60 SUV המדהים  והQ-60 דגם הספורט קופה בעל מנוע ה-3.0L TWIN TURBO ו-405 כ"ס המעניק לה רמת ביצועים מהגבוהות שיש.

 

טופס יצירת קשר

s