השאירו פרטים
השאירו פרטים לקבלת פרטים על רכב החלומות שלכם הכי מהר שאפשר.

  הצעת מחיר

   חיפוש
   תוצאות חיפוש
   4
   אודות buy and drive

   היחסים שלנו עם כל לקוח ולקוח. בבסיס את האהבה הזו עם הלקוחות שלנו. הרצון לתת את חווית מאהבה אמיתית לעולם הרכב וחווית הנהיגה – חולקים חוויית הרכב הטוביה ביותר ללקוחות שלנו. אנו מונעים מ- שנה שב BUY&DRIVE המניע שלנו הוא להעניק את רכבי יוקרה, ספורט ושטח זו האהבה שלנו. כבר למעלה

   מימון רכב

   כל מה שחשוב לדעת על קבלת מימון רכב

   מימון היא שם נרדף להלוואה, אך לעומת ההלוואות הרגילים, מדובר על הלוואה שתנאיה שונים והיא תמיד תהיה הדרך היעילה לרכוש דבר מה שעלותו גבוהה מדיי בלי לחכות לצבירת החיסכון הנדרש לשם כך. במילים אחרות, אם אתם רוצים משהו ואתם רוצים אותו עכשיו ובלי לדחות את הרכישה, מימון או  הלוואה הם הפתרון האולטימטיבי כי הוא מאפשר להגשים כל חלום. מדובר על פעולה פופולארית שנועדה גם על מנת לשפר את איכות החיים, אך המטרה הפופולארית ביותר שלשמו לוקחים היום הלוואות היא מימון רכב. בין אם מדובר על רכב חדש מהיבואן או על רכב בן כמה שנים בודדות, חשוב לבחור את מסלול המימון הנכון על מנת ליהנות מכל היתרונות של השיטה.

   כיצד לבחור נכון את מסלול המימון הנכון

   על מנת להרוויח מלקיחת ההלוואה, כדאי להבין כי קיימם היום בשוק תחרות גדולה בין הגורמים שמספקים מימון רכב. חברות מימון פרטיות וחברות פיננסיות מציעות מגוון מסלולים למי שמעוניין לקבל מימון רכב והמסלול הנכון יהיה זה אשר יעניק את הכיסוי המרבי לרכישת הרכב שאתם מעוניינים בו, כלומר שהמימון יהיה בגובה הקרוב ל-100% מעלות הרכב. דבר נוסף אשר יקבע את כדאיות מסלול המימון הם תנאי ההחזר. על מנת שההחזר החודשי עבור המימון לא יכביד על התקציב שלכם, יש לבחור בהצעה שבה גובה ההחזר אינו עולה על 5% מההכנסה החודשית שלכם. כמו כן, כשאתם שוקלים איזו הצעה לקבל, אל תחששו לבקש שיפור ההצעה, מכיוון שהתחרות הרבה שקיימת במימון הרכב גורמת לחברות שמציעות שירותי מימון, להיות מוכנות להתגמש על מנת שתהפכו ללקוח שלהן. תבצעו סקר שוק ובדקו כל הצעה על פי כמה פרמטרים, אך כל זה רק כאשר בידכם לפחות 5 הצעות שונות.

   על פי אילו פרמטרים יש לבחור את הצעות המימון לרכב

   על מנת לבחור הצעת מימון רכב הכי משתלמת, יש לבחון את הכדאיות שלה על פי מספר פרמטרים. היעילות של ההצעה תיקבע על פי גובה המימון העצמי שתצטרכו להוסיף בנוסף למימון וגם על פי אחוזי הריבית שתתבקשו לשלם. תנאי ההחזר חייבים להיות גם כן נוחים. הדרך הקלה ביותר לקבל הצעות למימון היא באמצעות השירות שזמין היום ברוב אתרי הרכב המובילים. השירות הזה מאפשר לכם להשאיר הודעה לכמה חברות מימון על מנת שנציגיהן יחזרו אליכם עם הצעות אטרקטיביות. והכי חשוב זכרו כי עקב התחרות הרבה, הגופים הפיננסיים, חברות הליסינג וחברות האשראי ידאגו לספק לכם הצעה הרבה יותר משתלמת ממה שיציעו לכם בבנק.

   חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל

   כשתכננו את מתחם הרכב החדש שלנו ברמת פולג היה דבר אחד שהניע אותנו יותר מהכל:
   חווית קניית רכב שעוד לא נראתה בישראל!
   • מסירה מיידית

    מסירה מיידית

   • ביטוח רכב

    ביטוח רכב

   • שירותי וולה

    שירותי וולה

   • טרייד אין

    טרייד אין

   • אחריות יצרן

    אחריות יצרן

   • קפה & אקססוריז

    קפה & אקססוריז