אודותינו

רכב&שרות

מה יש בנו שאין באחרים ולמה הלקוחות שלנו חוזרים אלינו שוב ושוב?

כשהקמנו את buy&drive לפני כמעט עשרים שנה, זו בדיוק הנקודה עליה חשבנו. איך עושים עסק שבו כולם מוכרים, פחות או יותר, את אותו הדבר.

פשוט החלטנו ששירות מצוין אינו בבחינת סיסמה. קודם כל בחרנו צוות של אנשים שאוהבים אנשים ואחר כך גם לימדנו את מי שהיה צריך, לאהוב מכוניות (זה ממש קל!).

אנחנו מלמדים את עצמנו כיצד להשתפר, מידי יום. אנו נוהגים בשקיפות, אומרים בבירור גם את "האותיות הקטנות", קשובים והוגנים עם לקוחותינו, גם אחרי ש"סגרנו עסקה". זה נעים וזה משתלם, ללקוחות וגם לנו. לזה אנחנו קוראים win win.

 

בבית אחד, תחת קורת גג אחת יש לנו מכוניות חדשות (כן, כן, ישר מהניילונים), מכוניות שכורות, ליסינג וטרייד-אין. כך אנו יכולים לתת לך או לארגון שלך, את הפתרון הנכון במחיר הנכון.

איך תדעו שכל מה שאנחנו מספרים נכון? יש לנו אלפי לקוחות וארגונים בינהם: גלובס, RDT Group, בית ההשקעות "אפסילון", גזית גלוב, פרסום "אדלר חומסקי", מטבחי bulthaup, אשטרום, קפה-קפה ועוד.

 

מרכז המכירה והטרייד אין הראשי, שוכן באזור התעשיה פולג בנתניה. במקום, חוץ מתצוגה ענקית של מכוניות,  מענה רחב הכולל את רכישת הרכב, ביטוח, אשראי, אביזרים ועוד.

בנוסף, עומדים לרשותכם ארבעה סניפים נוספים: בחיפה, תל אביב, הרצליה ורמת השרון.

 

אני מזמין אותך לפגישה, על קפה ונסיעת התרשמות.

 

בברכה,

יגאל הלס

מנכ"ל

 

טופס יצירת קשר

s